www.hotel-ubytovani.com
 

Apartmán BLUE APARTMAN **** ubytování Františkovy Lázně

 
 
 
Apartmán Františkovy Lázně Blue apartman - Služba na recepci je 24 hodinApartmán Františkovy Lázně Blue apartman - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Františkovy Lázně Blue apartman -  je k dispozici připojení na internetApartmán Františkovy Lázně Blue apartman - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmán Františkovy Lázně Blue apartman - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Františkovy Lázně Blue apartman - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Františkovy Lázně Blue apartman - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Apartmán BLUE APARTMAN
Žírovice 120, Františkovy Lázně 35102
Česká Republika
Pension-Frantiskovy-Lazne-Blue@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Apartmán Blue apartman ubytování Františkovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Nevyhovuje Vám tento apartmán? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmán BLUE APARTMAN - ubytování Františkovy Lázně | Vítejte

 
Apartmán Františkovy Lázně Blue apartman Blue apartmán v Žírovici je ideálním místem pro Vaši dovolenou. Rekreační byt je obklopen 1500 m2 velkým, uzavřeným pozemkem s loukou. Pronajímatel bydlí v oddělené budově na pozemku.

Blue apartmán v Žírovici ubytování
Blue apartmán v Žírovici nabízí prázdninový byt, v němž jsou 2 pokoje (z toho 1 ložnice), pro 1-4 osoby. Vchod do apartmánu je přes venkovní schody v nadzemním podlaží do předsíně. V obytné kuchyni jsou 2 přistýlky , gauč, posezení, barevná TV a CD, 1 ložnice s dvoulůžkem, skříně, noční stolky.

Blue apartmán ubytování v Žírovici gastronomie
V komplexu není restaurace, ale je velmi dobře vybavená kuchyně mezi jejíž vybavení patří elektrický sporák , lednička (s mrazicí přihrádkou), mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice, toustovač, pečící hrnec, žehlička,ventilátor.

Ubytování Blue apartmán v Žírovici okolí 
Největším lákadlem v okolí jsou Františkovy Lázně. Okolí Františkových Lázní naleznete mnoho zajímavých výletních cílů. Nejpřitažlivější z nich bude pro mnohé Národní přírodní rezervace SOOS, jejímž středem vede naučná stezka. Najdete zde rozlehlé rašeliniště s bohatými vývěry minerálních vod, bahenními sopkami a řadu geologických, zoologických a botanických zajímavostí. Při cestě do rezervace se můžete zastavit na Motýlí farmě. Historickou památkou je hrad Seeberg z konce 12. století, na kterém je zajištěn letní kulturní program v podobě trhů, výstav a přednášek. Blízko samotných lázní se nachází nejmladší sopka ve střední Evropě Komorní Hůrka. Na okraji města se rozprostírá rybník Amerika sloužící i k rekreačním účelům. Malá romantická pláž nabízí sportovní vyžití i možnost vypůjčit si lodičku k příjemné projížďce.